yağ, boya, leke, kireç, beton, buz, çimento, pas, kir

Su bazlı yağ sökücü

Metal, beton, kauçuk, plastik ve her nevi yüzeyden yağ, gres, mürekkep gibi kirlerin sökülmesinde kullanılan su bazlı yağ sökücüdür. Zararlı bütil, amonyak, solvent ve aşındırıcı- ağartıcı kimyasallar içermemektedir. Özel formülü sayesinde yapışmış-birikmiş tortulara nüfuz ederek onları kuvvetli pozitif (anyonik) şarjla yüklü küçük parçacıklar ile çevreler ve parçalar. Parçacıklar birbirini iter ve yeniden birleşmeye karşı direnir. Su devreye girer ve kir tabakasını ıslatarak kolayca durulayıp temizler.

Su ile karıştırılarak kullanılan çok güçlü yağ sökücüdür. Boyalı kaporta yüzeylerde bulunan yağ ve kirlilikleri, boyaya zarar vermeden söker. Yüzeyde tortu ve tufal bırakmaz.”

 

Su bazlı yağ sökücü kullanım alanları:

Sintineler, karbon bloklar, matkap, presler, makineler, el aletleri, forkliftler, ceraskal, fırınlar, zemin, beton, matbaa mürekkepleri, boyalı yüzeyler. restoranlar, mutfaklar, gıda endüstrisi v.b. için yüksek alkali, yer temizleme maddesi. Gıda sektörü, mutfak ve ağır sanayi zemin temizliğinde kullanılan, hayvansal ve bitkisel yağ kalıntılarını hızlı ve etkili bir şekilde çıkaran, parfüm ve boya içermeyen bir üründür. Köpüğü kontrollüdür, otomatlarda kullanılabilir.
* Yanıcı değildir. Böylece mazot,tiner,benzin gibi petrol kökenli temizleme malzemelerine göre avantajlıdır.Ayrıca mazot ve tinerle yapılan temizlikte yağsaklık kalabilir fakat su bazlı yağ sökücü de böyle bir şey söz konusu değildir. Zamandan tasarruf sağlar.
* Klorlu solvent içermez.İşletmelerde klorlu solvent  plastik ve kauçuğa zarar verdiğinden ve sağlığa zararlı olduğundan kullanılmaz.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: