yağ, boya, leke, kireç, beton, buz, çimento, pas, kir

Yağ sökücü formülü

Çeşitli yağ sökücü formüller sayesinde bu yağ sökücülere belirli özellikler kazandırılmıştır. Bu özelliklerden birkaç tanesi incelendiğinde ise; köpürmeyen yağ sökücüler, durulama gerektirmeyen yağ sökücüler, yüzeylerde daha uzun süreli temizlik sağlayan yağ sökücüler karşımıza çıkmaktadır.

Farklı yağ sökücü formülü sayesinde temizlik bittikten sonra dahi uygulanan yüzey belirli bir süre daha yağ lekesine karşı korunmaktadır.Birbirinden farklı yağ sökücü formülü sayesinde bu ürünlere kokusuzluk özelliği kazandırılmış ve kötü kokması engellenmiştir.

Bazı insanlar kimyasalların kokusuna hiç dayanamaz ve bu kimyasallardan kaçınabilir. Fakat bu yağ sökücü formülünün bu özelliği sayesinde kokmayan bir ürün elde edilebilmiştir.Bu ürünü kokudan rahatsız olanlar gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir.

2000 Yılında üretmiş olduğumuz yağ sökücü formülü aşağıdaki gibidir.

Şu an üretilmemektedir daha çevreci daha güçlü ve daha doğal yağ sökücü ürün formülasyonumuz 2001 yılı itibari ile devreye girdiğinden şu an kullanılmamaktadır.

Slisik hidrokarbon solvent : 35,00

Dipropylene glycol mono : 15,00

Alkyl Aromatik sülfonik asit : 20,00

Branched alkol etoxile : 6,00

Etoxi surfaktan : 3

surfactan : 1

Su : 20

Çıkaramayacağı yağ yoktur, en düşük seyrelme oranı 1 birim ürün 15 birim sudur en ağır yağda kullanılır. Yağ sökücü ürünlerin içinde en başırılısıdır. üretim maliyeti biraz fazladır fakat kalite isteniyor ise mutlaka başvurulacak en önemli yoldur.

Nerelerde kullanılır.

Genel bir üründür yağ karbon ağır yağ motor yıkama canınız nerde istiyor ise orada kullanın sizi asla yarı yolda bırakmaz.  Hoş kokuludur parfüm katkısı gerektrmez. Normal ev kullanıcılarına veya restaurant gibi yerlere yağ sökücü satmak isteyenler formlü 20 de 1 gibi almalılar.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: