yağ, boya, leke, kireç, beton, buz, çimento, pas, kir

Ham kumaş yağ sökücü Alkali bazdaki ürünümüz. Su ile seyrelebilen ph seviyes 7 ve üzeri ürünümüzdür. Konsantrasyon ve seyrelme oranı kir ve yağın ağırlığına göre değişiklik göstermek ile beraber alışılmış kullanım oranı 1 birim Ham kumaş yağ sökücü Alkali 10-15 birim su ilavesi ile kullanıma hazır hale gelmektedir.

Alkali yağ sökücü ürünler ortam sıcaklığında uygulanabilecekleri gibi metal sanayi ve endüstriyel temizlik alanlarında genelde 50-95°C sıcaklık aralığında kullanılırlar.Etkili bir yağ alma ve temizlik işlemini gerçekleştirebilmek için yağ sökücü çözeltisinin sıcaklığı önemli bir parametredir. Alkali yağ sökücüler Alüminyum, zamak, bakır, pirinç, demir ve çelik malzemeler üzerinden yağ alma işlemini sorunsuz ve etkili bir biçimde gerçekleştirirler.

Alkali yağ sökme banyoları genelde demir fosfat kaplama banyoları öncesinde kullanılırlar. Yüksek alkalite ve sıcaklık ile birlikte metal üzerinden yağ alma işlemi gerçekleştirilir.
Asidik karakterli yağ sökücü ürünler ile yapılan alma işlemi genelde yağın çok katmanlı ve kalıplaşmış aynı zamanda pas temizliği gerektiren parçalar için uygulanır. Pas ve tufal temizliği asidik kimyasallarla gerçekleşebildiğinden bu tip ürünlerin kullanılması gerekir. Alüminyum, demir, çelik, zamak parçalar için kullanılabilirler. Uygulama yapılacak yüzeydeki kirliliğe göre %5 – 50 lik konsantrasyonlarda çalışılabilirler. Asidik karakterli yağ sökücü ürünler içeriklerinde ki koruyucu inhibitörler  ile uygulandıkları yüzeye zarar vermezler.

Ham kumaş yağ sökücü Alkali formülasyonu kumaş tipine göre de çalışılabilen değişik seyrelme oranları ile kumaş tiplerine göre kullanım imkanı sunmaktadır.

Uyğulama yapılacak yağ sökücü uygulama yapılacak yüzeyin durumuna göre değişkenlik gösterir.Yağ sökücü ürünler daldırma,silme püskürtme ultrasonik otomat makinaları  vb. fiziksel  etki sağlayan metodlarla uygulanabilirler.Alkali yağ sökücü ürünler ortam sıcaklığında uygulanabilecekleri gibi metal sanayi ve endüstriyel temizlik alanlarında genelde 50-95°C sıcaklık aralığında kullanılırlar.

Etkili bir yağ sökme ve temizlik işlemini gerçekleştirebilmek için yağ sökücü çözeltisinin sıcaklığı önemli bir parametredir. Alkali yağ sökücüler Alüminyum, zamak, bakır, pirinç, demir ve çelik malzemeler üzerinden yağ sökme işlemini sorunsuz ve etkili bir biçimde gerçekleştirirler.Alkali yağ sökme banyoları genelde demir fosfat kaplama banyoları öncesinde kullanılırlar. Yüksek alkalite ve sıcaklık ile birlikte metal üzerinden yağ alma işlemi gerçekleştirilir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: