yağ, boya, leke, kireç, beton, buz, çimento, pas, kir

Hızlı Buharlaşan yağ-gres sökücü. Yağlı yüzeylere çok hızlı nüfus eder ve kalıntı bırakmadan temizlik sağlar. 19.000 Volt elektriksel yalıtım güücünden dolayı elektrik devreleri, her çeşit makine, ekipmanın temizliğinde kullanılabilir. 

Ağır koşullar iin çok amaçlı temizleyici. İçeriğindeki sentetik deterjanlar, su yumuşatma ajanları, korozyon inhibitörleri ve suda çözünebilen solventler sayesinde mükemmel temizlik sağlar. Her türlü endüstriyel yağ ve gresi temizler. Fabrikaların zeminlerinden, endüstriyel ekipmanların temizliğine kadar çok geniş kullanım alanına sahiptir.

Geliştrilmiş formülü sayesinde her türlü pislik, duman lekesi, parmak izi, yağ ve gresi temizler. Temizlenecek yüzeye uyygulandıktan sonra temiz bir bezle yüzey silinir. Özellikle Cam, ayna, emaye yüzeyler, krom-nikel paslanmaz çelik gibi yalıtkan yüzeylerde mükemmel sonuç verir.

Elektrik-Elektronik Bakım için temizleyici aerosol. 30.000 Volt elektriksel yalıtım gücü olması ve alev almayanözelliğinden dolayı elektrik devreleri çalışırken bile kullanılabilir. Temizleme sonrasında kalıntı bırakmaz ve hızlı buharlaşır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: