yağ, boya, leke, kireç, beton, buz, çimento, pas, kir

Boya sökücü ürünler

Boya sökücü ürünler genelde solvent bazlı sıvı form boya çözücüler ve solvent bazlı jel formda boya sökücüler olarak iki ana grupta toplanırlar.

Daldırma ve püskürtme yöntemiyle uygulanan sıvı formdaki boya çözücüler boyama sektörünün sıklıkla kullandığı boya sökücü gruplardır.

Dik yüzeyler üzerinde ve daldırma yapılamayacak kadar büyük ve geniş hacimli malzemeler üzerinde kullanılan jel boya sökücüler yapılarında ki jel formu sayesinde boya sökülecek zemin üzerine tutunarak boya tabakasının hızlı ve etkili biçimde sökülmesini kolaylaştırırlar.

Metal yüzeye uygulağınız Boya sökücü ürünü plastik yüzeye uygulayamazsınız.Plastik Yüzeye uyguladığınız boya sökücü ürünü Metal yüzeye uygulayamazsınız.

Doğru boya sökücü ürünü aldığınızdan emin olmalısınız.Dnc endüstriyel kimyanın üretiminde olan Boya sökücü ürün yüzeye uygulandıktan kısa bir süre sonra reaksiyona girer;fiziksel güç gerektirmeksizin boyayı yüzeyden katman katman söker,dik yüzeyler için jel boya sökücü ürünümüzde vardır.

Jel boya sökücü ürünümüz DNCOL PAINT 220 JEL boya sökücü dik yüzeylerde oldukça etkilidir.DNCOL PAINT 220 Boya sökücü ürünümüz

Metal yüzey üzerinden su bazlı solvent bazlı elektrostatik boyaların sökülmesinde kullanılan güçlü bir boya sökücüdür. Güçlü formülü ile özellikle standart yöntemler ile sökülemeyen çok katlı boyaları DNCOL PAINT 220 boya sökücü ürünümüzle çok rahat bir şekilde sökebilrisiniz.

Endüstriyel sanayi alanında boyama işleminin yapıldığı yüzeylerde özellikle metal sanayi sektöründe boya yapılacak parçalar Uzun süre elektrostatik toz boya ve yaş boyaya maruz kalan boya aparatları aşırı boya miktarından dolayı kullanılmaz hale gelir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: