yağ, boya, leke, kireç, beton, buz, çimento, pas, kir

Su Bazlı Boya Sökücüler Üretim Grubu tek veya çift-komponentli her tip solvent(akrilik, poli üretan, poli ester veya epoksi vb.) veya su bazlı boya kaplamalarının/katmanlarının sökülmesi için gelişmiş su bazlı boya sökücüler de üretmektedir.

Boya Sökücüler (klorlanmış solventler, petrol deriveleri, siklohekzanon, kromatlar, dimetil formamid, asitler, bazlar, metil etil keton / metil izobütil keton / veya ketonlar, etanol / metanol / propanol ve izomerleri, butanol & izomerleri, herhangi bir aldehitler vs.gibi) herhangi bir zararlı veya tehlikeli veya yasaklı kimyasallar içermez. Boya sökücüler genellikle metal yüzeylerde korozyona sebebiyet vermezle, genel olarak diğer yüzeyler için de aynı şekilde emniyetlidirler ancak organik malzemelerle temas etmeden önce test edilmelidir. Boya sökücüler; HAPs (Tehlikeli Hava Kirleticiler), POP’s (Kalıcı Organik Kirleticiler) veya herhangi bir yasaklı toksik kimyasal madde içermez.

Boya sökücüler REACH (Registration Evaluation Authorization Restriction of Chemicals) mevzuatının yasaklı kimyasalların kullanımına getirdiği kısıtlamalardan dolayı tüm solvent bazlı boya sökücülerin yerini alacaktır.

Boya sökücüler aynı zamanda AT 552/2009, 2005/42/EC VOC (Uçucu Organik Maddeler) ve RoHs (Restriction of use of Hazardous Materials/Zararlı maddelerin kullanımının kısıtlanması) direktiflerini karşılamaktadır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: