yağ, boya, leke, kireç, beton, buz, çimento, pas, kir

Metal yağ sökücüler

Metal yağ sökücüler metallerin temizlenmesi, işlenmesi ve boyanması için Metal üzeri yağ sökücü ile temizlenmesi gerekir. Kullanım alanı sanayi olduğu için diğer kimyasallardan daha da etkili bir maddedir. Bu yüzden diğer bilenen çözelti gücüne sahip çözeltilerden daha zararlı bir maddedir. Kullanım alanına dikkat edilmesi gerekir. Cildi tahriş edici, göz ile temas da körlüğe bile yol açacaktır.

Dikkat ederseniz bir siyah saç telin beyazlandırmasından bahsediyoruz. Yanlış kullanılması ölümcül sonuçları da doğura bilir. Kullanımı ise yaygın olarak sanayidir. Makine sektörü için bir makinenin kalitesi iki şekilde değerlendirilir boya kalitesi ve motor ve sürücülerinin kalitesi ile ölçülür. Metal yağ sökücü kimyasallar genellikle;
*Teçhizat, zemin, duvar, soğutucu hazneleri, sintine, ızgaralar, fırın ve tavalar, havalandırma ünitelerinin temizliğinde.
*Tamirhaneler, atölyeler, gıda işleme ve pişirme üniteleri, mezbahalar, matbaalar, gemicilik sektörü, okullar ve her türlü sanayi sektöründe kullanılır.
Kaynak:
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: