yağ, boya, leke, kireç, beton, buz, çimento, pas, kir

Motor yağ sökücü `lerde istenen en büyük özellik motorun boyasına, plastiğine ve verniğine zarar vermemesidir. Tüm bunları bizim ürünümüzde bulabilirsiniz.
Ürünümüzün kullanım şekli de şöyledir ; ürünümüzü kullanırken mazot  tabancasına ihtiyacımız olacaktır. Tabancanın haznesine Motor yağ sökücü  doldurup hava yardımıyla yüzeye püskürtmemiz yeterli olacaktır. Kullanımı kullanıcı için son derece kolay ve rahattır. Bunu yaparken malzemeye, insan sağlığına ve çevreye zarar vermemesi ürünümüzün en büyük özelliklerinden biridir.

Endüstride kullanılan makinaların bir çoğunda elektrik motoru vardır. Bu motorlar işletme şartlarında oluşan kirliliklerden dolayı zaman içerisinde verim kaybederler. Dolayısıyla bu motorları belli periyotlarda temizlemek gerekir.

Bu temizliği yapabilen motor temizleyici ürünümüzün ismi Motor yağ sökücü dür. Aslında bu temizleyicimiz bir elektriksel ekipman temizleyici olarak ta anılmaktadır. Dolayısıyla makinaların üzerindeki her türlü elektriksel ekipmanları  Motor yağ sökücü adlı ürünümüzle güvenle ve gönül rahatlığı ile temizleyebiliriz.
Bu temizlik bize ne kazandıracak diye düşünürseniz, yağ sökücü öncelikle motorlarımızın ömrünü uzatacaktır. Nasıl diye soracak olursanız, motorlar çalıştıkça ısınırlar ve dolayısıyla ortamdaki tozu ve yağı bünyelerine süratle çekerler. Buda daha fazla ısınmalarına ve sonrasında da yanmalarına sebep olur. Motorumuz yanınca üretim kaybederiz, zaman kaybederiz ve para kaybederiz. Motor yağ sökücü ile yapacağımız motor temizliği bizi tüm bu olumsuzluklardan kurtarır. ZAMAN ve PARA kazandırır. Bir patronunda buna hayır diyebileceğini düşünemiyoruz.
Kaynak:
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: